کفش

مربیان (دونده ها) گزینه ای عالی برای بچه های مدرسه ای هستند، اگر سیاست یکنواختی به آنها اجازه دهد. تا زمانی که مربی به گونه ای طراحی نشده باشد که یک کفش فوق انعطاف پذیر باشد (مانند Nike Free)، یک کفش ورزشی یا ورزشی با کیفیت این مزیت را دارد که بسیار حمایت کننده و سبک است و همچنین پا را ثابت نگه می دارد.

کفش ساحلی مردانه که هدف از آن راحتی پا و سبک بودن کفش می باشد هر کدام از این محصول در موقعیتی خاص کاربرد دارد.

Bodell می‌گوید تنها نقطه ضعف این است که بسیاری از مربی‌ها دارای رویه مشبک هستند که می‌تواند سریع‌تر از رویه چرمی فرسوده شود، اما اغلب به همان اندازه هزینه دارد. اما او می‌گوید کفش‌های دویدن بیشتری برای بچه‌های مدرسه‌ای با رویه چرمی مشکی ساخته می‌شود که بسیار بهتر می‌پوشند.

به گفته کیت مک آرتور، مدیر کلینیک سیتی فیت و یک متخصص پا که سابقه آنالیز و نصب کفش را دارد، کفش ها بسته به هزینه آنها متفاوت و با مواد متفاوت ساخته می شوند.

کفش‌های باکیفیت‌تر به‌جای چسباندن به دوخته می‌شوند. کفش‌های ارزان‌تر اغلب دارای مقوای «آخرین» هستند – تکه‌ای که از زیره کفش عبور می‌کند تا به حفظ شکل آن کمک کند. کفش‌های گران‌تر ممکن است از مواد پلی‌اورتان با سایش سخت‌تر استفاده کنند.

کفش‌های بهتر ساخته شده از پارچه‌های قابل تنفس نیز آستر خوبی دارند و از مواد مصنوعی کمتری استفاده می‌کنند. ممکن است کف برخی از کفش‌ها «بیرون زده» شده باشد، که به این معنی است که در داخل کفی آن حفره‌های هوا وجود دارد. بلو

کفش‌های سبک‌تر هستند، اما می‌توانند باعث فرسودگی و راحت‌تر فرو رفتن کف پا شوند. نصف شدن کفش های مدرسه
هر کفش مدرسه را از نوک پا تا پاشنه می بریم. در سال 2018، تصمیم گرفتیم نگاهی دقیق‌تر به آنچه برای پول خود به دست می‌آورید داشته باشیم.

اگرچه کفش‌هایی که انتخاب کردیم دیگر جدیدترین مدل‌های موجود در فروشگاه‌ها نیستند (و تولید یک جفت آن متوقف شده است)، نتایج راهنمای مفیدی است برای اینکه چه چیزی را در یک کفش مدرسه باید جستجو کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *